Gratisy!
Zamknij

Gratisy!

Na początek proponujemy Pomoc przy wyborze odpowiedniego dla Was projektu, rozwiejemy wszelkie dręczące Was wątpliwości, doradzimy jakie zmiany są możliwe oraz służymy radą z zakresu prawa budowlanego.

Bezcenną rzeczą jaką otrzymacie po zakupie dowolnego projektu jest Darmowa Pomoc Techniczna na okres trwania całej budowy Waszego wymarzonego domu.
Doradztwo to dotyczy zarówno pomocy w uzyskaniu pozwolenia na budowę, jak również pomocy przy wszelkich problemach technicznych wynikłych z trudnych warunków glebowych, zastosowaniu nietypowych materiałów budowlanych, czy nawet jeśli nie jesteście pewni rozwiązań proponowanych przez Waszych wykonawców.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dodatkowo podczas rozmowy telefonicznej, weryfikującej zakup projektu otrzymacie do wyboru
- Tablicę Informacyjną konieczną na każdym placu budowy,
lub
- Dziennik Budowy niezbędny do rozpoczęcia budowy

Ponadto dokonując zakupu projektu domu u nas, bezpośrednio lub poprzez internet otrzymacie 10% zniżki na adaptację projektu Waszego wymarzonego domu oraz kolejne 10% zniżki na certyfikat energetyczny niezbędny do odbioru budowy, sprzedaży nieruchomości oraz wynajmu.

ładuje zdjęcie
Dom przy Alabastrowej 7
Wizualizacja
Dom przy Alabastrowej 7
Wizualizacja
  • Miniaturka
  • Miniaturka

Dom przy Alabastrowej 7

Autor :pb
Cena : 2690.00 zł
Nazwa wariantu z garażem dwustanowiskowym
Powierzchnia użytkowa 150.00m²
Powierzchnia zabudowy 152.42m²
Wysokość 8.42m
Min. wymiary działki 17.00m / 25.25m
Rodzaj zabudowy wolnostojący
Technologia wykonania murowany
Styl wykonania nowoczesny
Garaż Tak ( dwustanowiskowy )
Poddasze Tak ( użytkowe )
Kubatura 793.99m³

Zobacz więcej parametrów Rozwiń parametry

Kondygnacje: parter. z poddaszem
Powierzchnia całkowita 243.36m²
Powierzchnia dachu 192.17m²
Nachylenie dachu 40º
Kalenica równoległa do frontu działki

Projekty podobne

więcej

Zamów projekt
Zamów ten projekt

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie

Warianty
Wariantów : 22

hr

Podziel się ze znajomymi!

Fb G Blip Tweet Sledzik wykop gg

Wnętrza i realizacje oraz 3d

Zobacz zdjęcia z realizacji projektu Dom przy Alabastrowej 7. Przejrzyj propozycje aranżacji wnętrz. Upiększ swój wymarzony dom.

Podobne projekty

Zobacz projekty podobne do Dom przy Alabastrowej 7

Opinie i komentarze

Podziel się swoją opinią odnośnie projektu Dom przy Alabastrowej 7. Zobacz co piszą inni, odnieś się do kwestii które poruszają. Pómóż nam udoskonalić to co możemy zaoferować.

Opis projektu

Dom przy Alabastrowej 7 to kolejny ciekawy projekt z kolekcji nowoczesnych Domów przy Alabastrowej. Widoczna różnica w stosunku do poprzedniej wersji to zdecydowanie większa powierzchnia domu (150 m²) oraz dwustanowiskowy garaż. Wprowadzone modyfikacje, przy zachowaniu dotychczasowego układu funkcjonalnego, jeszcze bardziej zwiększają komfort mieszkania. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny, otwarta kuchnia ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia połączona z garażem. Na poddaszu zaplanowano sypialnię dla rodziców z wyjściem na duży taras, dwa pokoje dla dzieci, garderobę oraz łazienkę z pralnią.

Materiały

ściany: pustak ceramiczny 25 cm, styropian 15 cm ściany nośne: pustak ceramiczny 25 cm strop: monolityczny żelbetowy pokrycie dachu: dachówka

Plan sytuacyjny

Plan sytuacyjny
Plan sytuacyjny
hr

Rzut parteru

Rzut parteru
Rzut parteru:
- Wiatrołap : 5.05 m2
- Hall : 10.63 m2
- Pokój dzienny : 27.06 m2
- Kuchnia : 13.04 m2
- Spiżarnia : 1.73 m2
- Pralnia : 3.61 m2
- Pokój : 11.43 m2
- Łazienka : 4.16 m2
- Kotłownia : 10.47 m2
- Garaż : 32.66 m2

Rzut poddasza

Rzut poddasza
Rzut poddasza:
- Hall + schody : 11.95 m2
- Pralnia : 3.92 m2
- Łazienka : 10.01 m2
- Pokój : 18.43 m2
- Pokój : 15.61 m2
- Pokój : 12.02 m2
- Garderoba : 4.96 m2

Przekrój

Przekrój
Przekrój

Elewacja frontowa

Elewacja frontowa
Elewacja frontowa

Elewacja tylna

Elewacja tylna
Elewacja tylna

Elewacja lewa

Elewacja lewa
Elewacja lewa

Elewacja prawa

Elewacja prawa
Elewacja prawa
Powrót do danych podstawowych »

Aby dodać nowy komentarz wypełnij formularz poniżej

Twój komentarz Twój podpis
Aby dodać własny komentarz do projektu uzupełnij formularz lub zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się .
Imię,login:
* wymagane
Email :
Telefon :
Niech mój adres email będzie widoczny na stronie
Niech mój numer telefonu będzie widoczny na stronie
Proszę o kontakt konsultanta najprojekty.pl
Kod z obrazka
Zmień
Komentuj
Ładuje dane

Projekt nie posiada żadnej opinii. Aby dodać swoją ocenę projektu skorzystaj z formularza powyżej.

Powrót do danych podstawowych »

Projekt nie posiada zdjęć z realizacji. Jesli dysponujesz zdjęciami z realizacji wybranego projektu podziel się nimi prześlij je na adres naszej redakcji.

Projekt nie posiada zdjęć aranżacji wnętrz. Jesli dysponujesz zdjęciami z realizacji podziel się nimi prześlij je na adres naszej redakcji.

Powrót do danych podstawowych »

Masz pytania do projektu Dom przy Alabastrowej 7 ? Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas

Uzupełnij brakujące pola badź zarejestruj się.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
Projekt :

Dom przy Alabastrowej 7

Imię:
Nazwisko :
Email :
Telefon
Województwo
Proszę o kontakt telefoniczny
Wyślij
Powrót do danych podstawowych »

Warianty ze szczegółami projektu

Nazwa: Dom przy Alabastrowej 5
Wariant: z garażem jednostanowiskowym
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.26m²
Wysokość: 8.08m
Projekt gotowy Dom przy Alabastrowej 5 to kolejna odsłona z uznanej serii projektów, które cechuje nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń. W stosunku do poprzednich wersji dom posiada większą powierzchnię. Zmodyfikowano również układ pomieszczeń, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort mieszkania. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny, otwarta kuchnia ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienka, pralnia i kotłownia połączona z garażem. Na poddaszu zaplanowano sypialnię dla rodziców z garderobą
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 6
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.26m²
Wysokość: 8.08m
Dom przy Alabastrowej 6 to kolejny projekt z kolekcji Domów przy Alabastrowej, które cechuje nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń. To ciekawa propozycja dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. W stosunku do poprzednich wersji dom posiada większą powierzchnię. Zmodyfikowano również układ pomieszczeń, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort mieszkania. Projekt Domu przy Alabastrowej 6 na pewno spodoba się wszystkim tym, którzy chcą mieszkać wyjątkowo.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej
Pow. użyt: 107.99m²
Pow. zab: 112.44m²
Wysokość: 7.81m
Stworzyliśmy nową kolekcję projektów domów przy Alabastrowej. Charakterystyczny dla nich front domu to kwintesencja elegancji osiągnięta dzięki oszczędnie zorganizowanym dodatkom stylistycznym. Celowo umieściliśmy taras nad garażem tak by uniknąć drogiego zadaszenia. Zdobyte w ten sposób oszczędności można zainwestować w zwiększenie komfortu domu. Podkreślić go ma program funkcjonalny wnętrza, który uwzględnia na parterze spiżarkę w kuchni, pralnię, dużą kotłownię, w której można umieścić dwa kotły do różn
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 10
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.69m²
Wysokość: 8.01m
Dom przy Alabastrowej 10 należy do rodziny nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych, opracowanych na planie prostokąta. W prezentowanym wariancie szczególną rolę odgrywa obszerne wnętrze użytku dziennego. Zawiera ono atrakcyjnie rozplanowany układ funkcjonalny, będący polem do niebagatelnego wystroju. Wielkość i kształt pomieszczeń jest dobrana w sposób umożliwiający swobodną aranżację. Atutem jest także obszerne zaplecze gospodarcze.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 11
Pow. użyt: 150.00m²
Pow. zab: 152.42m²
Wysokość: 8.35m
Rodzina projektów z serii Dom przy Alabastrowej jest wzbogacona powiększonymi - 150 metrowymi wariantami domów. Projekt Dom przy Alabastrowej 11 to propozycja dla wielbicieli otwartch przestrzeni. Zastosowany jednoprzestrzenny układ pomieszczeń użytku dziennego daje pole do swobodnej aranżacji. Wygodne i ustawne pomieszczenia są dobrze doświetlone. Obszerne zaplecze gospodarcze wraz z dwustanowskowym garażem są dopełnieniem zrównoważonego obrazu tej architektonicznej propozycji.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 12
Pow. użyt: 150.00m²
Pow. zab: 152.42m²
Wysokość: 8.35m
Dom przy Alabastrowej 12 przygotowany jest do lokalizacji na działkach z wjazdem od strony południowej, południowo-wschodniej lub w odbiciu lustrzanym od strony południowo-zachodniej. Nowoczesna forma architektoniczna domu dzięki zastosowaniu odpowiedniego zestawu barw ma przyjazny charakter. Pomieszczenia użytku dziennego są zestawione w układzie jednoprzestrzennym, maksymalizującym doznania przestronności. Program użytkowy domu jest wzbogacony rozbudowanym zapleczem gospodarczym.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 14
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 125.87m²
Wysokość: 8.01m
Projekt Dom przy Alabastrowej 14 jest pomniejszonym wariantem projektu Dom przy Alabastrowej 15. Funkcjonalność wnętrz, ich kształt oraz rozmieszczenie pozytywnie wpływa na jakość ich użytkowania. Otwarta przestrzeń pomieszczenia przeznaczonego do użytku dziennego łączy w sobie funkcje pokoju dziennego, jadalni i kuchni. Jest też dobrym polem do nietuzinkowej aranżacji wnętrza. Jak w całej kolekcji projektów z serii Dom przy Alabastrowej zwrócono uwagę na właściwy dobór pomieszczeń zaplecza gospodarczego.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 15
Pow. użyt: 150.00m²
Pow. zab: 151.52m²
Wysokość: 8.35m
Rodzina projektów z serii Dom przy Alabastrowej zawiera zróżnicowane rozwiązania funkcjonalne. Dom przy Alabastrowej 15 jest propozycją skierowaną do miłośników otwartych przestrzeni. Duże pomieszczenia o regularnych kształtach są ustawne i dobrze doświetlone. Jednoprzestrzenny układ pomieszczeń przeznaczonych do użytku dziennego daje swobodę aranżacji. Rozmiar tego wnętrza pozwala w pełni cieszyć się doznaniami związanymi z jego przestronnością.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 16
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 125.87m²
Wysokość: 8.01m
Dom przy Alabastrowej 16 wyróżnia się regularnymi kształtami i dobrze wyważonymi proporcjami. Wykończenie elementów elewacji w ciepłych barwach i duże przeszklenia wpływają bezpośrednio na uzyskanie odczuć związanych z pogodnym nastrojem. Wejście do domu zaakcentowane jest lukarną i balkonem, które w zestawieniu z drzwiami w układzie wertykalnym stanowią piękny element dekoracyjny. Wnętrze domu to nowoczesny układ funkcjonalny odpowiedni dla współczesnego modelu życia.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 17
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.28m²
Wysokość: 8.01m
Projekt gotowy Dom przy Alabastrowej 17 to wersja przeznaczona do lokalizacji na działkach z wjazdem od południowej strony. Elementy wykończenia elewacji zaprojektowane są w kolorystyce o ciepłej tonacji.  Przyjazna dla oka bryła domu, z pieknie zaakcentowanym wejściem, skrywa w sobie nowoczesny program użytkowy. Wygodne, kształtne pomieszczenia są przyjemne w aranżacji. Atutem domu jest duża łazienka na poddaszu.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 18
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.28m²
Wysokość: 8.01m
Projekty z kolekcji Dom przy Alabastrowej są opracowane na planie prostokąta w różnych odmianach funkcjonalnych i wielkościowych. Projekt Dom przy Alabastrowej 18 należy do grupy przeznaczonej do lokalizacji na działkach z wjazdem od południowej strony. Dobrze też sprawdza się w lokalizacji na działkach z wjazdem od strony południowo-wschodniej lub wschodniej oraz w odbiciu lustrzanym na działkach z wjazdem od strony południowo zachodniej i zachodniej. Lekka kolorystyka elewacji i dachu jest tłem dla wyraźniej zarysowanych okien
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 19
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 100.24m²
Wysokość: 8.08m
Projekt Dom przy Alabastrowej 19 różnicuje nieco program użytkowy jaki stosowany jest w kolekcji Dom przy Alabastrowej. Zauważalną różnicą jest pominięcie garażu, co pozwala zrealizować dom na mniejszych działkach budowalnych. Budynek posiada kształtne i ustawne pomieszczenia oraz niemałe zaplecze gospodarcze. Zwarta bryła przykryta dwuspadowym "ceglanym" dachem i wyraźny rys stolarki w kontraście z jasnymi ścianami kształtują zdecydowany charakter domu. Zestawienie lekkich barw i subtelne detale wykończenia elewacji wpływ
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 2
Pow. użyt: 109.58m²
Pow. zab: 112.46m²
Wysokość: 7.81m
Zachowując ciągłość założeń Domu przy Alabastrowej w nowym projekcie skupiliśmy się na zmianie detali elewacji, zmieniając wygląd lukarny i dodając balkon. Proponujemy inny program funkcjonalny wnętrza. Na parterze dokonano zmiany usytuowania kotłowni. W związku z tym pokój ulokowano obok wejścia, a łazienkę oraz kotłownię umieszczono obok klatki schodowej. Na poddaszu w analogicznej części domu również dokonano zamiany pomieszczeń - łazienka znajduje się obok klatki schodowej, a w jej miejsce przeniesiono pokój, k
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 20
Pow. użyt: 115.00m²
Pow. zab: 90.20m²
Wysokość: 8.08m
W rodzinie projektów Dom przy Alabastrowej znajdują sie także warianty o mniejszym metrażu, do których zaliczyć można Dom przy Alabastrowej 20. Jednoprzestrzenny układ pomieszczeń przeznaczonych do pobytu dziennego łączy w sobie funkcje salonu, jadalni oraz kuchni. Kształtne i niemałe pomieszczenia są łatwe w umeblowaniu. Na uwagę zasługuje obszerna łazienka na poddaszu. Wygląd zewnętrzny, to kompozycja kolorów i kształtów na regularnej bryle domu. Barwy o ciepłej tonacji i duże przeszklenia sprawiają, że pogodnjy nas
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 21
Pow. użyt: 100.00m²
Pow. zab: 91.35m²
Wysokość: 8.08m
Rodzina projektów Dom przy Alabastrowej zawiera rozwiązania przygotowane dla rozmaitych działek, także takich o niedużej powierzchni. Projekt Dom przy Alabastrowej 21 jest wariantem zawierającym nowoczesny program użytkowy, uwzględniający współczeny model życia. Jednoprzestrzenny układ pomieszczeń pobutu dziennego to duże wnętrze o regularnych kształtach. Poddasze zawiera strefę nocną, z kształtnymi pokojami, wygodna łazienką i pralnią. Zwarta bryła budynku mieści także wbudowany garaż jednostanowiskowy. Kolorystyka e
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 22
Pow. użyt: 90.00m²
Pow. zab: 83.78m²
Wysokość: 8.08m
Projekt Dom przy Alabastrowej 22 to nieduży, wdzięczny budynek mieszkalny ozdobiony subtelnymi elemenatmi dekoracyjnymi. Niepowtarzalnego uroku dodają subtelne obwódki wokół okien podkreślone masywniejszym ceglanym parapetem. Wejście do domu znajduje sie pod balkonem zwieńczonym kutą balustradą. Dom przeznaczony jest do realizacji na działkach o mniejszej powierzchni. Program użytkowy odpowiada współczesnemu modelowi życia. Pomieszczenia maja regularny kształt ułatwiajacy umeblowanie. Uwagę zwraca duża łazienka na poddaszu.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 23
Pow. użyt: 90.00m²
Pow. zab: 83.78m²
Wysokość: 8.08m
Projekt Dom przy Alabastrowej 23 jest niewielkim domem o zgrabnej, proporcjonalnej sylwetce. Delikatna kolorystyka elewacji z wyrysowaną mocniejszym konturem stolarką współgra z naturalnym kolorem dachu. Elementem akcentującym wejście do domu jest układ lukarny, balkonu i drzwi wejściowych w układzie wertykalnym. Wnętrze zawiera pomieszczenia o regularnym obrysie ułatwiającym umeblowanie. Program użytkowy jest dopasowany do modelu współczesnego życia.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 24
Pow. użyt: 150.00m²
Pow. zab: 137.86m²
Wysokość: 8.44m
Dom przy Alabastrowej 24 przybrany w słoneczny zestaw kolorów, jest kolejnym wariantem projektu z grupy domów o 150 metrowej powierzchni. Różni się nieco w odbiorze lekkością i subtelnością dzięki jaśniejszemu i cieplejszemu detalowi. Dodatkową różnicą jest zastosowanie jednostanowiskowego garażu. Programem użytkowym nawiązuje do rozwiązań zastosowanych w projekcie Dom przy Alabastrowej 15.
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 3
Pow. użyt: 107.95m²
Pow. zab: 112.46m²
Wysokość: 7.81m
Dom przy Alabastrowej 3 to kolejna odsłona z uznanej serii projektów, które cechuje zarówno nowoczesna architektura jak i przemyślana funkcja pomieszczeń. Pomiędzy piętrami przebiega linia podziału na strefę dziennego pobytu zlokalizowaną na parterze oraz nocną na poddaszu. Na parterze usytuowano pokój dzienny połączony z kuchnią, w której umieszczono także spiżarnię i pomieszczenie gospodarcze oraz pokój mogący spełniać na przykład funkcje gabinetu lub pokoju gościnnego. Po prawej stronie od wejścia znajduje się du
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 4
Pow. użyt: 109.22m²
Pow. zab: 112.46m²
Wysokość: 7.81m
Przyjęte w tym projekcie rozwiązania mają na celu zapewnić dobry program funkcjonalny wnętrza oraz komfort mieszkania. Warto zwrócić uwagę, że na ograniczonej przestrzeni udało się zmieścić spiżarnię, kotłownię, garaż i obszerny wiatrołap z miejscem na szafę wnękową, czyli wszystkie te pomieszczenia, których oczekuje się po domu nowoczesnym. Projekt zaskakuje świeżością podejścia do działki z ograniczonym miejscem, sugeruje bowiem że warto zainwestować w komfort mieszkania, zachowując swoje aspiracje i uwzględn
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 8
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.28m²
Wysokość: 8.08m
Dom przy Alabastrowej 8 to kolejny interesujący projekt z kolekcji Domów przy Alabastrowej, które cechuje nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń. Wprowadzone modyfikacje i rozwiązania mają na celu jeszcze bardziej zwiększyć komfort mieszkania. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny otwarty na ogród, kuchnia ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienka, pralnia i kotłownia połączona z jednostanowiskowym garażem. Na poddaszu zaplanowano sypialnię dla rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci ora
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 9
Pow. użyt: 130.00m²
Pow. zab: 126.26m²
Wysokość: 8.01m
Kolejna odsłona projektu z serii Dom przy Alabastrowej, to zrównoważony dom z charakterystycznymi, nowoczesnymi elementami wykończenia elewacji. Współczesna forma bryły budynku o nienagannych proporcjach w zestawieniu stonowanej kolortystyki ma wywołać pozytywne wrażenia związane z estetyką i elegancją. Użytkowy program wnętrza zawiera pomieszczenia niezbędne dla współczesnego modelu życia. Analizując plan pomieszczeń nie sposób pominąć jednoprzestrzennego wnętrza przeznaczonego do użytku dziennego (kuchnia, pokój dzi
Powrót do danych podstawowych »

Aby zamówić projekt wypełnij formularz poniżej

Zdjęcie
Nazwa: Dom przy Alabastrowej 7
Cena: 2690.00
Nazwa wariantu z garażem dwustanowiskowym
Powierzchnia użytkowa 150.00m²
Powierzchnia zabudowy 152.42m²
Kubatura 793.99m³
Min. wymiary działki 17.00m / 25.25m
Dom przy Alabastrowej 7 to kolejny ciekawy projekt z kolekcji nowoczesnych Domów przy Alabastrowej. Widoczna różnica w stosunku do poprzedniej wersji to zdecydowanie większa powierzchnia domu (150 m²) oraz dwustanowiskowy garaż. Wprowadzone mod(...)
Dane Zamawiającego Osoba prywatna Firma/instytucja
Imię, nazwisko (*) Email (*) Imię
Miasto (*) Telefon (*) Telefon
Kod pocztowy (*) Nazwa firmy
Ulica (*) Nip
Nr domu (*) / mieszkania
Adres do wysyłki Jak powyżej Inny adres Adres do wysyłki
Miasto(*) Ulica (*)
Kod pocztowy (*) Nr domu/mieszkania (*)
Interesuje mnie wersja
  •  
  •  
  •  
Opcja
Opis do zamówienia
  • Akceptuje warunki regulaminu
Jestem zainteresowany kontaktem Opcja
Zamawiam
ładuje

Możliwe jest również złożenie zamówienia telefonicznie, w tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu :
+48 52 50 05 052, +48 669 669 379,

Powrót do danych podstawowych »

Projekty Podobne

Poprzedni

Nastepny

DM-6255 PODZAMCZE

Cena : 1800.00

Czeczotka II

z garażem jednostanowiskowym

Cena : 2750.00

Bazyli

Cena : 2100.00

Kinga

Cena : 2300.00

Ka16

Cena : 2499.00

HomeKoncept 17

Cena : 2900.00

Mola II

z garażem jednostanowiskowym

Cena : 2750.00

S-GL 903 Polo V

Cena : 2988

KENDRA

z garażem jednostanowiskowym

Cena : 2390.00

Emilia

bliźniak L+P

Cena : 4100.00

Projekty podobne

DM-6255 PODZAMCZE

Pow. użytk : 84.00 m ³

Zobacz projekt

Czeczotka II

Pow. użytk : 116.40 m ³

Zobacz projekt

Bazyli

Pow. użytk : 124.70 m ³

Zobacz projekt

Kinga

Pow. użytk : 127.10 m ³

Zobacz projekt

Ka16

Pow. użytk : 109.91 m ³

Zobacz projekt

» Zobacz więcej

Rozwiń

Ostatnio przeglądane

Brak projektów

Rozwiń

Ostatnio komentowane

ADAMASZEK

Pow. użytk : 88.20 m ³

Zobacz projekt

WB-3466

Pow. użytk : 102.70 m ³

Zobacz projekt

LK&375

Pow. użytk : 105.82 m ³

Zobacz projekt

Tymoteusz G1

Pow. użytk : 162.17 m ³

Zobacz projekt

Tori II

Pow. użytk : 71.71 m ³

Zobacz projekt

» Zobacz więcej

Rozwiń

Informacje o serwisie

Informacje o serwisie

Marzysz o własnym domu. szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości. Najprojekty.pl powstał  po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych,  wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Najprojekty.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej, w przedziale od tanich projektów domów do tych troszkę droższych dla wysublimowanych Klientów. Znajdziecie tu kolekcję domów tradycyjnych jak i domy nowoczesne. Dla Waszej wygody podzieliliśmy wszystkie projekty domów na kilka kategorii tj. domy letniskowe, domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, domy wielorodzinne, domy szkieletowe i murowane, projekty domów nowoczesnych i domy energooszczędne. Szukanie wymarzonego projektu domu nigdy nie było tak proste.

Gwarantujemy Państwu najniższe ceny oraz najlepszą usługę. Zapraszamy

Email

Nasz Email:

redakcja@najprojekty.pl
Telefon

Zadzwoń:

+48 52 50 05 052
+48 669 669 379

Telefon

Zamówienia

+48 52 50 05 052
+48 669 669 379

gg

Gadu-gadu

8514026

skype

Skype

www.e-projekty24.pl

Złap smartfona
Kontakt rozwiń
Projekty w porównywarce

Aby porównać projekty zaznacz wybrane a następnie naciśnij przycisk Porównaj. Dopuszcza się możliwość porównania 6 projektów. Usuń wszystkie projekty z porównywarki

Zaznacz Wszystkie
Porównaj

Serwis najprojekty.pl korzysta z plików cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie Informacja o cookies.